How to forget when you are totally in my head.

25. května 2011 v 21:34 | Rosie |  LOVE

No, asi jsem se oficiálně přidala ke "klubu zlomených srdcí" nebo co. Měla jsem slabou chvilku, byla jsem zoufalá, a prohledala jsem google pro nějakou tu radu. A to co jsem našla mě naprosto probudilo a já napsala tohle. Je to kapku ironické, omlouvám se.

Buď stále zaneprázdněná, abys na něj nemusela myslet.
Tak se na to podíváme. Jsem zaneprázdněná celé odpoledne, celý večer. Hraju na housle, hraju na klavír, učím se, flákám se venku s kamarády. Ale ve škole ho nemůžu dostat z hlavy. Dlouhý nudný minuty v hodinách jsou "perfektní" pro snění a zamýšlení se. Kdybych mohla, řekla bych mu, že je důvodem, proč jdou mý známky pořád dolů.

Svěř se nejlepší kamarádce, aby tě pohlídala, když se na něj díváš nebo tak něco.
Jo, to by mohlo fungovat. Je tu jen jedna malá věc - moje kamarádka je jeho holka. Tra-dá. A moc dobře vím, že by si vybrala jeho, takže tohle vážně nebudu riskovat.

Odstraň všechny fotky, zprávy a kontakty na něj.
Autor těhhle rad musel mít snad třináct let. Souhlasím s fotkami, to je pitomost, ale ne s mazáním kontaktů - chci říct, to není co by udělala dospělá osobnost. Samosebou, když se necítíte dost silní, tak mažte, ale je lepší počkat a dostat se přes to.

Vyhýbej se místům, kde bys ho mohla potkat.
Takže... mám se ztratit ze školy, sboru, školy, parků, ulic?´

Najdi si nový objev, novou lásku.
Láska a zamilovanost není něco, co se dá vybrat, koupit nebo měnit, kdy se člověku zachce. Takže jestli nejsem připravená, co mám sakra teď dělat?!

Vem si čokoládu a jdi nakupovat.
Čokoláda zní moc dobře... pokud můžete skutečně jíst čokoládu. Ach, chudinka Rosie, nemůže. A nakupování, s radostí. Když mi někdo dá peníze a energii.

Zdraví ztroskotanec na pustém ostrově plném neúspěchu
Rosie


Well, I´m officially broken hearted. I had a desparate week while so I searched the google for advice (and I know I´m freak). But these tips I found absolutely woke me up, and with anger i wrote this. Sorry, it´s a little bit ironic.
Keep yourself busy, so you won´t think about him.
Let´s see. I keep myself busy all the afternoon and evening. Yeah, I play the violin, I play the piano, I´m learning new things, I´m hangin out with my friends. But in school, I can´t get him out of my head. Long boring minutes in lessons are "perfect" for dreaming. If I could, I would tell him : You are the reason my grades are going very down.

Tell your Best Friend, so she will take control over you if you´re not looking at him and so on.
Yes, that should work. There´s only one little thing - my best friend is his girlfriend. Bo-boom. And I definitely know she would choose him over me, so I realy don´t wanna risk this.

Delete all your contacts to him, all his photos and messages you have.
Author of these "what-to-do tips" must be thirteen years old. I agree with photos and this stuff, but not with contacts.This is not what people with mature personality should do. I mean, ofcourse, if you´re not strong enough, so go ahead and delete all your contacts, but better is to get over it a little and try to avoid contacting him.

Avoid places where you can meet him.
Oh, so... am I supposed to skip the youth club, church, school or parks and streets?

Move on and find another crush for yourself.
Love and being in love with somebody is not something you can choose, buy or change whenever you want. So if my head and heart are not ready, what the heck should I do now?

Get a bar of chocolate and then go shopping.
Bar of chocolate sounds pretty good...if you actually can eat chocolate. Oh, poor Rosie, you can´t. And shopping? I would love to, but I am out of money and energy.
Rosie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama