Let money ruin my own life, so it won´t ruin yours.

30. května 2011 v 21:00 | Rosie |  FASHION
Znáte písničku Billionaire od Bruna Marse? A nechtěli byste, no, nechtěli byste se prostě stát bilionáři, dostat všechny věci, které jste kdy chtěli. Jít nakupovat a koupit si všechno to předražené značkové oblečení a užívat si, jak se všichni dívají a obdivují "tu" holku s Gucci a Pradou. Jo, já o tom občas sním.

Ne že bych byla totálně bez peněz a nosila jedno jediný tričko celý měsíc. To fakt ne, nakupuju docela dost, ale musím říct, že všechno oblečení, make-up, ostatní blbosti za co utrácím, jsou to moje peníze. Dost pracuju, mám brigádu (ač občasnou). Nikdy za tohle neplatím penězmi mých rodičů. Je děsná doba, co se peněz týče, pro všechny a myslím, že tohle je nejmenší věc, co můžu udělat. Nebo ne?

Z jinýho soudku, nenávidím testové období. Dneska, zítra, celé další dva týdny plné testů, zkoušek, a zároveň nového učiva. Ještě dvacet dní plných školy. Když vypustíme volna a víkendy. Ale stejně je to strašně děsivé, kolik síly ještě budeme vypotřebovávat než to celé skončí, au revoir.

Trochu mimo dění
Rosie

Do you know the Billionaire song by Bruno Mars? Don´t you just wanna, well, wanna be a billionaire, get all the things you´ve ever wanted. Go shopping and get all those expensive clothes, wear it and let everyone stare at you, because you´re the "It girl with Gucci n Prada". Yeah, I sometimes dream about it.

Not that I am a totally out of money and wear one t-shirt for a month, no, everyone around knows I´m wearing different outfit every day in a week, and I aslo shop, well we can say, a lot. But you know, all the money I spend on clothes, make-up, others is mine. I work hard, I got a job. I never spend my parent´s money for this. This is a pretty hard time for everyone and I think this is the least thing I can do.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama